Засідання обласного методичного об’єднання для педагогічних працівників професій харчового напрямку

     12 вересня 2018 року на базі ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» відбулося засідання обласного методичного об'єднання для педагогічних працівників професій харчового напрямку на тему: «Впровадження у навчальний процес нових педагогічних технологій як умова забезпечення відповідності рівня кваліфікації випускника потребам ринку праці». У заході взяли участь 12 педагогічних працівників із 11 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

     У ході зустрічі методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області Водяник Я.А. звернула увагу слухачів на те, що у 2018-2019 навчальному році в роботі методичних комісій пріоритетним є створення умов для забезпечення усебічного розвитку творчого потенціалу особистості учня. Одним із таких підходів підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників є організація цього процесу на засадах модульно-компетентнісної концепції, в основі якої – інтегрований підхід до модульної побудови змісту професійної освіти й навчання за конкретною професією, зорієнтований на результати навчання – набуття особою необхідних компетентностей для виконання трудової діяльності.

     Під час засідання обласного методичного об'єднання своїм досвідом роботи також поділилась викладач ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей» Гапченко С.І., яка презентувала матеріали з теми «Створення умов для ефективності навчально-виробничого процесу (розробка та використання робочих зошитів)».

В Україні діти без щеплень не можуть відвідувати ш...
МОН внесе зміни в процедуру експертизи підручників
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login