Співпраця з Гете-інститутом триває

     Вивчення двох іноземних мов у контексті шкільної освіти – це реальність і потреба сьогодення. Метою мовної освіти у глобальному масштабі стає розвиток полікультурної й багатомовної особи, у тому числі через формування її комунікативної компетентності, що проявляється у здатності та готовності здійснювати спілкування засобами іноземної мови на міжкультурному рівні в широкому культурологічному аспекті.

     Найпопулярнішою другою іноземною мовою в області є німецька мова, її вивчають близько десяти тисяч школярів.

     Вивченню німецької мови як другої іноземної на початковому етапі був присвячений обласний семінар для вчителів німецької мови, що відбувся 1 листопада 2018 року в КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» за підтримки Гете-інституту в Україні.

     Учасниками семінару були вчителі області, які викладають німецьку мову у п'ятому класі, більшість з яких тільки розпочали свою вчительську кар'єру.

     Референт Гете-інституту Надія Карнаухова ознайомила вчителів з принципами, методами та основними характеристиками вивчення німецької мови як другої іноземної на початковому етапі. Багато уваги було приділено навчанню мови за допомогою пісень, ігор, методу розповідання історій.

     Також учасники семінару мали чудову нагоду поспілкуватися між собою німецькою мовою.

Викладач Буцького ППЛ здобула перемогу в конкурсі ...
В Україні проведуть змагання з робітничих професій
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login