Всі спортсмени Черкащини – учасники Всесвітньої Гімназіади у Марокко - повернулися додому з нагородами

     Збірна України вперше в історії перемогла на Всесвітній літній Гімназіаді, яка завершилася у Марокко.

     Змагання XVII Всесвітньої літньої Гімназіади проходили у марокканському Марракеші з 2-го по 9 травня під егідою Міжнародної федерації шкільного спорту (ISF).

     У складі збірних команд України Черкащину представляли: Дзюбейло Максим, Кофан Максим (бокс), Чепурний Назар (спортивна гімнастика), Надюк Ірина (тренер зі спортивної гімнастики), Прудіус Іван (дзюдо), Прудіус Олександр (тренер з дзюдо).

     За результатами участі у Всесвітній літній Гімназіаді черкащани у своєму активі мають такі досягнення:

Іван Прудіус (вагова категорія до 60 кілограм) здобув бронзову нагороду у змаганнях з боротьби дзюдо.

Дзюбейло Максим завоював бронзу з боксу у ваговій категорії 63 кг, Кофан Максим у ваговій категорії 70 кг здобув „срібло".

Чепурний Назар у вправі на кільцях зі спортивної гімнастики здобув 3 місце, у вправах на поперечині завоював „золото", а у підсумку в особистій першості став другим.

     Окреме досягнення має Владислав Єрко – 17-річний атлет здобув кубок найкращого спортсмена у змаганнях тхеквондо на Гімназіаді в абсолютній категорії.

     Після 10-річної перерви Україна повернулася до участі у цих мультикомплексних змаганнях. Цього року нагороди розігрувалися у 18 видах спорту, 6 з яких уперше включені до програми ігор – бокс, велоспорт, гольф, петанк, серфінг і тхеквондо. Українська команда в загальному заліку здобула абсолютну першість - вітчизняні спортсмени завоювали 112 нагород, серед них – 39 золотих, 39 срібних та 34 бронзових медалей.У Марокко нашу країну представляли 122 школяра-спортсмена віком від 14 до 17 років з 22 областей. Юні українці боролися у 17 видах спорту. Зокрема, це стрільба з луку, легка атлетика, бокс, шахи, велоспорт, фехтування, художня гімнастика, спортивна гімнастика, спортивна аеробіка, дзюдо, карате, петанк, плавання, тхеквондо, теніс, вільна боротьба, греко-римська боротьба. У складі української команди були переможці й переможниці чемпіонатів світу та Європи, чемпіони України, а також переможці І Гімназіади України.

    Вітаємо юних спортсменів Черкащини з високими результатами. Так тримати!

В Оршанці відзначили кращих знавців предмета «Захи...
Визначено кращих футболістів області серед закладі...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login