Відкрито Інклюзивно-ресурсний центр Канівської районної ради

     3 вересня 2018 року відбулось урочисте відкриття Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради.

     Центр створено з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі — комплексна оцінка), надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

     Діяльність Комунальної установи здійснюється з урахуванням таких принципів, як повага та сприйняття індивідуальних особливостей дітей, дотримання інтересів дитини, недопущення дискримінації та порушення прав дитини, конфіденційність, доступність освітніх послуг з раннього віку, міжвідомча співпраця.

     Адреса: вул. Героїв Небесної Сотні, 60, м. Канів, Черкаська обл., 19003, тел/факс: 32384 , e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Свято Дня Знань у ЧВПУ ім. Короленка
День знань у школах Черкащини відзначали по-новому
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login