Відбувся обласний семінар-практикум «Удосконалення професійної майстерності вихователя в умовах реформування освітньої галузі»

     На базі комунального закладу «Черкаський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар-практикум вихователів санаторних, спеціальних шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів на тему «Удосконалення професійної майстерності вихователя в умовах реформування освітньої галузі».

     З вітальним словом до учасників семінару звернулась директор закладу Марія Пилипенко, яка презентувала роботу НРЦ.

     Протягом теоретичної частини семінару-практикуму з досвідом роботи щодо системного використання форм та методів навчання дітей із порушенням інтелектуального розвитку в умовах реабілітаційного центру виступила заступник директора з навчальної роботи Олена Гавріленко.

     Методист відділу інклюзивної освіти Інна Литвин детально зупинилася на теоретичному питанні «Професійна компетентність вихователя як рівень його професійної майстерності».

     У практичній частині вихователь другого класу Ірина Корнієнко на занятті продемонструвала методи і прийоми, що сприяють розвитку дрібної моторики пальців рук.

     Інструктор з фізичного виховання Галина Єрмоленко провела спортивно-пізнавальну розвагу «Моя родина, Україна» для учнів 4 класів, де продемонструвала фізичні та освітні можливості дітей, використавши міжпредметні зв'язки, знання з історії України.

    Психологічний тренінг «Релаксація та її вплив на людину» провела практичний психолог закладу Еліна Максимець.

     На завершення всіх гостей закладу вихованці привітали музичною композицією «Весняний калейдоскоп».

     Підсумовуючи роботу обласного семінару-практикуму, під час професійних дебатів учасники визначили перспективні форми роботи у виховному процесі. Кожен педагог мав можливість висловити свої професійні міркування та поділитися власним досвідом роботи з цієї теми.

Студентка Корсунь-Шевченківського педколеджу стала...
Корейські експерти поділилися досвідом реформуванн...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login