Відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно та телебачення «Веселка»

     12 червня відбувся обласний (заочний) етап Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно та телебачення «Веселка».

     Фестиваль проводиться з метою розвитку та популяризації дитячої кіно-, відео творчості; пропаганди вітчизняного кінематографу; сприяння підвищенню майстерності відеогуртків, кіновідеостудій, телестудій. Серед завдань фестивалю – створення сприятливих умов для розвитку творчості дітей у галузі екранних мистецтв; визначення шляхів, методів та тенденцій розвитку дитячого екранного мистецтва.

     До участі у фестивалі запрошуються вихованці закладів позашкільної освіти та ті, хто отримали виклик організаційного комітету.

     Свої відео роботи учасники готують за такими номінаціями: «Документальний/публіцистичний фільм», «Ігровий фільм», «Науково-популярний фільм», «Анімаційний фільм». Суддівство відбувалося за такими критеріями: оригінальність творчого задуму, емоційний вплив на глядача, повнота розкриття теми, оригінальність композиційного рішення, якість підготовленого відеоматеріалу.

     Цьогоріч на розгляд членів журі обласного етапу фестивалю було подано 10 робіт вихованців позашкільних закладів освіти. Тему юні відеографи обирали самостійно. Відтак, відеоаматори сконцентрували свою увагу на любові до рідної землі, підняли гостросоціальні питання, розкрили багатогранність творчих дарувань Черкащини.

     Одні з найвищих оцінок членів журі отримала робота вихованців Черкаського Клубу юних моряків з флотилією, які підготували низку навчальних відеоробіт про види сучасного озброєння. Тож серед інших трьох доробок ця відеоробота представлятиме Черкащину на всеукраїнському рівні.

Відомий економіст Андрій Новак прочитав лекцію в Ч...
Відбувся Шостий тренінговий табір для спеціалістів...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login