В Уманському НУС відбувся кулінарний батл «Красиво. Креативно. Смачно»

     Тиждень готельно-ресторанної справи Student Fest «HoReCa – 2018» в Уманському національному університеті садівництва виявився продуктивним тімбілдінг-заходом для згуртування студентського та професорсько-викладацького складу і формування сильної команди однодумців кафедри туризму та готельно-ресторанної справи закладу.

     Особливо виразно це проявилося в кулінарному змаганні на звання кращого кулінара Уманського національного університету садівництва – кулінарний батл «Красиво. Креативно. Смачно», де об'єдналися особисті здібності та амбіції кожного члена команди, де учасники таглядачі отримали заряд позитивної енергії не на один день.

     У змаганнях взяли участь чотири команди зі студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

     Конкурс передбачав приготування, оформлення та презентацію страв (холодна закуска, салат, десерт, страва для дітей) та напою. На виконання кожного із завдань було відведено 5-10 хвилин, за які необхідно було продемонструвати не лише кулінарні знання та вміння, а й витримку, кмітливість, стресостійкість, дисциплінованість та командний дух.

     За результатами змагань переможці отримали призи та дипломи від організаторів, інші команди – сертифікати учасників та незабутній досвід роботи в умовах екстремальної кухні.

     За повідомленням Прес-центру Уманського НУС

Студенти УДПУ організували благодійну акцію для ви...
День кондитера у Звенигородському ЦППРК
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login