В Уманському НУС відбулися аграрно-політичні дебати: інтелектуали дискутують

      За останнє десятиліття в Україні відбулися зміни в науці та суспільній свідомості, які привели до необхідності переосмислення науки і освіти, а також їх цілей і завдань. Адже якісну освіту сучасного фахівця будь-якої галузі неможливо уявити без розвитку інформаційної, дослідницької та комунікативної культури.

     У зв'язку з цим в Уманському національному університеті садівництва було запроваджено проведення ефективного заходу, спрямованого на розвиток логічного і критичного мислення, комунікативної культури та навичок публічного виступу – аграрно-політичних дебатів. Участь у дебатах дає можливість молодим фахівцям розвивати вміння працювати в команді, обирати відповідних партнерів, концентруватися на суті проблеми та відстоювати свою точку зору.

     Даний захід було організовано за сприяння Науково-методичного центр «Агроосвіта» за методичної підтримки з боку проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» (АПД).

     У дебатах взяли участь представники студентства з усіх аграрних закладів вищої освіти України.

     Проведення диспутів відбувається у два етапи: перший проходить на базі кожного навчального закладу із визначенням команди-переможця по ВНЗ, другий – на всеукраїнському рівні, під час зльоту студентських лідерів аграрної освіти.

     Нині фінальний етап відбувся на базі Уманського національного університету садівництва в рамках ювілейного XX зльоту.

     Привітали учасників дійства та побажали їм красномовства і впевненості директор ДУ НМЦ «Агроосвіта» Тетяна Іщенко та ректор Уманського НУС Олена Непочатенко.

     Аграрно-політичні дебати проходили у формі обговорення нагальних питань сьогодення аграрно-політичної сфери України. У заході взяли участь чотири команди, утворених шляхом жеребкування з-поміж усіх учасників. При цьому кожне питання обговорювали дві команди, одна з яких підтримувала позицію «ЗА», інша – «Проти».

     Серед критеріїв, за якими проходило визначення абсолютного переможця – культура ведення дебатів, грамотна мова й ораторське мистецтво, оперативне використання аргументів опонентів у своєму виступі.

     Вітаємо учасників цього потужного науково-комунікативного заходу та бажаємо усім активної життєвої позиції і вагомих аргументів у наступних диспутах!

Інформує прес-центр Уманського НУС

Команда «Brains ON» успішно виступила на міжнародн...
Представники позашкілля Черкащини вивчали особливо...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login