Відбулися урочистості з нагоди відкриття ІІІ етапу XIХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика серед студентської молоді регіону

     30 листопада на базі Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького відбулося відкриття ІІІ (обласного) етапу XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої освіти області.

     З вітальним словом до учасників конкурсу звернулася голова журі конкурсу, кандидат філологічних наук, доцент кафедри методики навчання, стилістики і культури української мови навчально-наукового інституту Української філології та соціальних комунікацій ЧНУ Олена Красовська.

    Кандидат філологічних наук, доцент, директор навчально-наукового інституту Української філології та соціальних комунікацій ЧНУ Ігор Погрібний привітав конкурсантів з участю в обласному етапі конкурсу та вручив грамоти переможцям ІІ етапу IХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

     Від управління освіти і науки обласної державної адміністрації у заході взяла участь головний спеціаліст відділу вищої, професійно-технічної освіти та фінансового забезпечення управління.

     Піснею «Не збивай, зозуле, цвіту» присутніх привітав вокальний дует «Юна», а Світлана Бакуменко зачитала поезію Людмили Лужецької «Я до тебе, мово».

     На завершення урочистої частини Олена Красовська обговорилазі студентами ряд організаційних питань, після чого останні приступили до виконання конкурсних завдань.

     Вітаємо учасників конкурсу, бажаємо успіхів та перемоги! 

Вишкільне навчання з основ військової справи відбу...
На форумі «Innovation market» Канівське вище профе...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login