Уманський НУС тісно співпрацює з роботодавцями для своїх випускників

     Уманський національний університет садівництва завжди відкритий для співпраці з провідними вітчизняними підприємствами, де випускники університету мають змогу працевлаштуватися.

     Одним з таких осередків є ПАТ «Ельворті», де студентам завжди готові відкрити особливості провадження діяльності та допомогти з працевлаштуванням у рамках проекту «Приєднуйся до команди Ельворті».

     Цього разу студенти інженерно-технічного факультету Уманського НУС відвідали завод з метою поглибленого вивчення конструкцій сільськогосподарської техніки. Це дає їм змогу застосувати набуті теоретичні знання на практиці.

     Зокрема, викладачі та студенти ознайомилися з історією заводу, потужностями сучасного вітчизняного підприємства з виробництва посівної та грунтообробної техніки високого технічного рівня, умовами праці; оглянули виставку сівалок, культиваторів, борон, оприскувачів, навантажувачів.

     Загалом студенти, які здобувають освіту за фахом «Агроінженерія», є затребуваними фахівцями на ринку праці, тож подібні екскурсії є незмінно позитивним і необхідним досвідом для молоді.

     Інформує Прес-центр Уманського НУС

Учні та педагоги Буцького ППЛ пройшли посвяту до л...
Конкурс фахової майстерності по професії “Пекар ІІ...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login