Учні ДНЗ «Черкаське ВПУ» - переможці Міжнародного конкурсу ресторанних технологій «BESTCOOKFEST-2018»

     Третій рік учні ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» посідають призові місця у Міжнародному конкурсі ресторанних технологій «BestCookFest» у різних номінаціях. Цьогоріч заклад освіти та галузь прославилиНедбайло Ярослав, який отримав срібну медаль у номінації «Страви з птиці», та Терещенко Катя, яка здобула «срібло» у номінації «Сучасна кухня».

     Учні Черкаського ВПУ виступали у віковій категорії від 18 до 24 років. Страви, приготовлені ними, вразили суддівську колегію своїми смаковими якостями, цікавим сировинним набором та сучасним оформленням. Змагалися на рівні зі студентами Київського національного торговельно-економічного університету, Ужгородського торговельно-економічного інституту, студентами коледжів, іноземними студентами та професіоналами ресторанних закладів Києва, Харкова. Участь у конкурсі також взяли представники з Азербайджану, Туреччини та Сербії.

     Вітаємо учнів Черкаського вищого професійного училища з чудовим результатом та висловлюємо слова вдячності викладачу спеціальних дисциплін закладу Любові Булатецькій за підготовку учасників конкурсу!

До Дня захисника України в Канівському ВПУ відбула...
В Україні створять реєстр сертифікатів ЗНО
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login