У Східноєвропейському університеті провели учнівсько-студентську конференцію

     У Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту 23 листопада відбулася наукова учнівсько-студентська конференція «Молодіжна наука у контексті суспільно-економічного розвитку країни».

     У роботі конференції взяли участь 134 учні й студенти з 41 закладу освіти України (Київської, Запорізької, Харківської, Тернопільської, Одеської та інших областей).

     Під час пленарного засідання, в якому взяли участь більше 60 учнів і керівників їхніх наукових робіт, було обговорено низку актуальних тем, таких як євроінтеграційні процеси в Україні, інфляція й шляхи її подолання, криза моралі сучасної молоді, методи впливу на життєву позицію студента та інші.

     Про реформи державної служби та нові кар'єрні можливості для української молоді розповів начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк

     Продовжилася робота конференції у секціях, де студенти й учні шкіл доповіли про свої дослідження, активно брали участь у дискусіях. Захід пройшов плідно, у дружній атмосфері.

     На завершення роботи конференції учасники і керівники наукових робіт отримали сертифікати, а директорам закладів освіти були вручені подяки. 

МАНівці Черкащини – серед переможців Всеукраїнсько...
За кращого кондитера змагалися у Звенигородському ...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login