У Кам'янці вшанували пам'ять Чайковського

      6 листопада 1893 року відійшов у вічність всесвітньовідомий композитор Петро Ілліч Чайковський. Цього року минає вже 125 літ як з нами немає Великого автора. Працівники літературно-меморіального музею О.С. Пушкіна та П.І. Чайковського м. Кам'янки провели у День пам'яті композитора меморіальний захід.

     Вихователі місцевого дитячого садочку «Смарагд», розуміючи доцільність музичного виховання для діток, традиційно приводять дошкільнят для ознайомлення з творчістю П.І. Чайковського. Саме для них у музеї і був проведений дитячий ранок, присвячений композитору.

     У ході цього заходу діти дізналися про дитинство та родину Чайковського, почули безліч цікавих історій про нього. Завдяки сучасному мультимедійному обладнанню, діти могли побачити світлини з життя композитора та почути як звучать твори Чайковського. Також дошкільнята переглянули фрагмент всесвітньовідомого балету «Лебедине озеро» та уривок з мультфільму «Лускунчик», де звучала музична композиція Петра Ілліча «Вальс квітів».

     Після завершення ранку дітлахи разом зі своїми вихователями вшанували пам'ять П.І. Чайковського, поклавши квіти до його пам'ятника.

Відкрилась обласна виставка «Мистецтво оригамі»
Викладач Буцького ППЛ здобула перемогу в конкурсі ...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login