У Черкасах презентували альманах «Художній пленер. «Тараса пензлі оживають»

     28 – 30 червня у с. Шевченкове Звенигородського району Черкаської області було проведено перший обласний Шевченківський пленер "Тараса пензлі оживають", організаторами якого стали Черкаська обласна рада, Черкаська обласна державна адміністрація, Черкаська обласна громадська організація "Світовид".

     30 червня відбулася виставка робіт, нагородження всіх учасників та переможців конкурсу. Було визначено, кому ж дістанеться приз глядацьких симпатій. Так, призером став Гордійчук Володимир. Гран-прі отримала Олійник Анастасія. Обоє – учні Шевченківської спеціалізованої школи інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю ЧОР.

     За результатами проведення пленеру управління в справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА видало альманах «Художній пленер. «Тараса пензлі оживають», презентація якого відбулася 23 листопада 2018 року в Черкасах у готельному комплексі «Дніпро».

     У рамках заходу також відбулася виставка малюнків переможців пленеру.

     Протягом урочистостей з нагоди презентації альманаху панувала невимушена дружня атмосфера, у якій зустрілися переможці та призери пленеру, їхні наставники.

     Слова щирої подяки організаторам пленеру, дітям, педагогам лунали від першого заступника голови обласної ради Валентина Тарасенка, заслуженого художника України Івана Фізера, заступника начальника управління в справах сім'ї, молоді та спорту Катерини Коваленко, гостей свята.

     На завершення урочистості примірники альманаху отримали в подарунок всі переможці пленеру та їхні наставники, а педагоги – ще і грамоти.

  • -Всі вірять, що на наступний рік учасників пленеру буде багато, адже він набуває в 2019 році статусу Всеукраїнського, а тому ще більше буде можливостей творчо обдарованим дітям помилуватись красою Шевченкового краю, передати на полотно краєвиди тих місць, де проходило дитинство Тараса Григоровича Шевченка. Матимемо можливість ще раз порадіти за нашу дітвору, за їхні творчі здібності, за їхню духовну і душевну красу, - зазначає директор Шевченківської спеціалізованої школи інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю ЧОР Ліна Терещенко.
Відбулися зональні змагання з настільного тенісу с...
МАНівці Черкащини – серед переможців Всеукраїнсько...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login