Тиждень професії пройшов у Звенигородському ЦППРК

     З 29 жовтня по 2 листопада У ДНЗ «Звенигородський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» пройшов Тиждень професії «Адміністратор. Продавець продовольчих товарів».

     До участі в його проведенні долучилися учні груп № 11,12 і майстри виробничого навчання Бойко А.Ю. та Ярова Н.Д.

     29 жовтня у закладі відбулася урочиста лінійка, на якій учні презентували професію «Адміністратор. Продавець продовольчих товарів» та взяли участь у конкурсі стінних газет «День творчості».

     У рамках «Інтелектуального дня» 30 жовтня відбувся флеш-моб під гаслом «Моя професія – найкраща». Також цього дня проведено конкурс теоретичної та практичної підготовки з професії «Адміністратор. Продавець продовольчих товарів».

     Протягом «Пізнавального дня» проведено годину спілкування на тему «Захист прав споживачів», де учні ознайомилися зі своїми правами, правилами повернення неякісного товару, навчилися оформлювати претензії та скарги.

     У «Солодкий день» 1 листопада відбулася ярмарка-виставка у магазині-майстерні, де учні продемонстрували професійну майстерність та навички з оформлення святкових упаковок.

     На заключній лінійці у «Підсумковий день» 2 листопада було оголошено підсумки проведення Тижня професії «Адміністратор. Продавець продовольчих товарів». Під час зібрання активним учням вручили грамоти, подяки та солодкі подарунки.
МОН оголосило конкурс шкільних підручників
Підтримка молодих науковців зросла у 1,5 рази, а н...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login