Шляхи розвитку творчих здібностей обговорили на обласному семінарі-практикумі

     2 листопада в КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» відбувся семінар-практикум для керівників гуртків образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти за темою «Розвиток художньої творчості вихованців на заняттях гуртків образотворчого мистецтва».

     Відкрила захід директор Центру Людмила Давиденко.

     Питання розвитку художньої творчості в гуртках образотворчого мистецтва висвітлили старший викладач кафедри дизайну факультету комп'ютеризованих технологій і дизайну Черкаського державного технологічного університету, член Спілки художників України Людмила Шилімова-Ганзенко та викладач кафедри дизайну факультету комп'ютеризованих технологій і дизайну Черкаського державного технологічного університету Катерина Стеценко.

     Керівники учнівських творчих об'єднань області мали змогу на практиці долучитись до різних технік в образотворчому мистецтві: техніка малювання по воді, техніка «ебру», техніка розпису по тканині підручними засобами, техніка виготовлення робіт в стилі гратографії.

     Керівник ізостудії «Палітра» Центру Наталія Смицька презентувала роботи вихованців, а також ознайомила учасників семінару з методами арттерапії через образотворче мистецтво.

     На завершення роботи роботи семінару були підведені підсумки роботи та вручені сертифікати.

В Умані відкрили інклюзивно-ресурсний центр
На всеукраїнській конференції обговорили проблеми ...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login