Роль народних традицій у формуванні екологічного мислення, культури та поведінки сучасної молоді

     22 листопада на базі КЗ «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Шполянської міської об'єднаної територіальної громади відбувся обласний семінар для керівників гуртків за темою «Роль народних традицій у формуванні екологічного мислення, культури та поведінки сучасної молоді».

     У роботі обласного семінару взяли участь педагогічні працівники закладів позашкільної освіти Звенигородського, Смілянського, Чигиринського, Черкаського районів та міст Шпола і Черкаси.

     З вітальним словом перед присутніми на заході виступили директор КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» Людмила Давиденко та спеціаліст відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської об'єднаної територіальної громади Оксана Різник.

     Досвід роботи КЗ «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» презентувала директор Людмила Струк. Народознавчу складову та використання народознавчого матеріалу на заняттях гуртків представили керівники гуртків Ірина Сьомкіна і Тетяна Чернишенко. Майстер-клас із виготовлення оберігів для оселі провела Юлія Хирна.

     Змістовні майстер-класи з техніки «Колаж» та виготовлення «Торбинки щастя» представили учасникам семінару керівники гуртків Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми Людмила Хулап та Галина Попова.

     У Шполянському краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл, де учасники семінару підвесели підсумки роботи заходу.

Змагання з шахів в Уманському професійному аграрно...
Відзначення Дня Гідності та Свободи у ДНЗ «Смілянс...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login