Робототехніки BrainsON у Дніпрі вивчали космічні технології

     Нещодавно команда робототехніків BrainsON Черкаської загальноосвітньої санаторної школі-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради відвідала чудове місто Дніпро – осередок космічної галузі в Україні.

     У пошуках нових ідей для нового сезону First Lego LEague, присвяченого космосу, члени черкаської команди відвідали міський планетарій, де поглибили свої знання про Сонячну систему.

     Наступним кроком були відвідини Дніпровського аерокосмічного музею Національного центру аерокосмічної освіти молоді, де працівники музею розкрили юним дослідникам секрети ракетобудування. А спеціалісти з фізико-технічного факультету та з коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О.Гончара разом з представником Южмашу люб'язно поділитися з юними робототехніками сучасними напрямками в космічній галузі, надали цінні консультації та надихнули на нові перемоги.

-Члени команди BrainsON не лише наполегливо працюють, а й насичено відпочивають. Тому два дні у великому місті, проведені в прогулянках його прекрасними вулицями та активному спілкуванні, пролетіли непомітно. Саме з таких моментів постає натхнення для нових досліджень і перемог. Віримо, що вони нас ще здивують, - зазначають представники адміністрації Черкаської загальноосвітньої санаторної школі-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради.

Знати, щоб жити
Відбулися зональні змагання з настільного тенісу с...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login