Реформа освіти буде рухатись, - міністр освіти

     Міністерство освіти, розуміючи ситуацію у Верховній Раді і передвиборчий рік, змогло організувати роботу так, що реформа освіти буде рухатись. Про це в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» сказала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

     За її словами, освітня реформа буде рухатись, навіть якщо цього року не буде прийнято закон «Про загальну середню освіту».

     Міністр також зазначила, що законопроект уже пройшов громадське обговорення і зараз опрацьовується з центральними органами виконавчої влади.

     «Це наш урядовий закон, і він має пройти всі «чистилища» Мінфіну, Мінекономіки, Мінюсту, Мінсоцполітики, усіх зацікавлених органів, і лише після того ми зможемо його виносити на уряд. Якщо він буде схвалений урядом в тій чи іншій редакції, думаю, що в нашій, після того ми його вносимо в парламент. Ми можемо приблизно оцінити час, який нам буде потрібно, я думаю, що до кінця осені ми зможемо внести в парламент цей закон», - сказала Лілія Гриневич.

     Вона наголосила, що законопроект «Про загальну середню освіту» має додаткові видатки для бюджету.

     «І це означає, що я буду мати важкі дискусії з Міністерством фінансів. Але я хочу відзначити, що Мінфін прислуховується, принаймні, до реформаторських кроків, розуміючи, що реформа не може зупинятися», - підкреслила Лілія Гриневич.

Інформує osvita.ua

День відкритих дверей в обласному центрі науково-т...
В Україні діти без щеплень не можуть відвідувати ш...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login