Представники позашкілля області взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції

     4-5 жовтня 2018 року на базі Полтавськогонаціонального педагогічного університету імені В.Г. Короленка проходила Міжнародна науково-практична конференція за темою «Біологічні, медичні та науково-педагогічні аспектиздоров'я людини».

     У роботі конференції взяли участь також працівники закладів позашкільної освіти області: директор комунального закладу «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості» Людмила Струк; директор Черкаської районної станції юних натуралістів Ганна Насонова та працівники комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» - заступник директора з навчально-виховної роботи Валентина Баданюк, завідувач методичного відділу Ніна Іващенко, керівник гуртків Лариса Кобиляцька.

     Протягом заходу представники закладів вищої освіти України, Канади, Германії, Великобританії та Ізраїлю розглянули питання біологічних основ відтворення і охорони біорізноманіття рослинного та тваринного світу, впливу стану навколишнього середовища на здоров'я людини, вивчення механізмів розвитку та запобігання найпоширеніших на сьогодні хвороб людини, еколого-валеологічне виховання учнівської та студентської молоді.

Досягнення та перспективи впровадження робототехні...
ЗНО з математики стане обов’язковим
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login