Представники позашкілля Черкащини вивчали особливості управління закладами освіти в умовах освітніх трансформацій

     З 5 до 7 червня 2018 року в м. Києві Центральним інститутом післядипломної педагогічної освіти УМО НАПН України та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України проведено Літню толоку позашкільників за темою «Особистісна зрілість управлінця позашкільного закладу в умовах освітніх трансформацій».

     Проект професійного розвитку «Толока позашкільників» – альтернативна форма підвищення кваліфікації для освітян у міжкурсовий період, що проходить на засадах партнерської взаємодії, у діалозі, дискусіях, обговореннях, ділових іграх тощо.

    Учасниками заходу стали керівники та методисти закладів позашкільної освіти, викладачі та методисти із 14 регіонів України. Від Черкаської області участь у заході взяли директор Черкаської районної станції юних натуралістів Ганна Насонова, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» Валентина Баданюк та завідуюча методичного відділу КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» Ніна Іващенко Петрівна.

     Програма заходу включала проведення експертної сесії з теми «Актуальні питання розвитку позашкільної освіти», практичного заняття «Особистісна зрілість управлінця позашкільного закладу в умовах освітніх трансформацій», квесту «У пошуках козацьких скарбів», дискусійного майданчику з теми «Що нового в НУШ?».

     На завершення навчання всі учасники отримали сертифікати.

В Уманському НУС відбулися аграрно-політичні дебат...
Спортивний фестиваль у закладах дошкільної освіти ...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login