Команда «Brains ON» успішно виступила на міжнародному фестивалі з робототехніки FIRST® LEGO® LEAGUE ESTONIAN OPEN INTERNATIONAL

     Днями команда робототехніків «Brains ON» Черкаської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради повернулася з Міжнародного фестивалю FIRST® LEGO® LEAGUE ESTONIAN OPEN INTERNATIONAL, що проходив 6-8 червня в Естонії.

     Аби поділитися своїми враженнями та розповісти про досягнення юні робототехніки завітали до управління освіти і науки облдержадміністрації та поспілкувалися з начальником управління Валерієм Данилевським.

  • -Участь у фестивалі взяли надзвичайно позитивні, веселі та дружелюбні команди зі всього світу, з якими ми чудово провели час не тільки протягом змагань, але і під час дозвілля. Особливо вразила культура Естонії, місцева їжа та звичаї. І звісно ж, найбільше позитивних емоцій привезли зі змагань, - розповідають юні конструктори «Brains ON».

     Члени команди, учні та педагоги школи своїми руками виготовили більше тисячі різноманітних сувенірів та українських оберегів, щоб не лише позмагатися в галузі робототехніки, а й гідно презентувати Європі нашу Україну. Навзаєм з собою привезли безліч сувенірів з інших країн, якими обмінювалися з іншими командами.

     Протягом перебування в Естонії черкащани змістовно та з користю провели вільний від змагань час, беручи участь у різноманітних екскурсіях та ознайомлюючись з колоритом прибалтійської республіки.

     Нагадаємо, що команду «Brains ON» Черкаської санаторної школи-інтернату було створено всього лише 7 місяців тому, проте за такий короткий час вона встигла вибороти перемогу на обласних змаганнях з робототехніки та стала чемпіоном України на фестивалі FIRST® LEGO® LEAGUE.

     За результатами фестивалю «Brains ON» продемонструвала високий рівень за всіма дисциплінами, зокрема в категорії «Проект» увійшла в 10-ку кращих, за згуртованість команда отримала одні з найвищих оцінок.

     Восени цього року на Черкащині планується проведення першості з робототехніки всеукраїнського рівня, тож бажаємо команді «Brains ON» подальших успіхів. Так тримати!

Результати проведення ДПА у формі ЗНО з фізики 11....
В Уманському НУС відбулися аграрно-політичні дебат...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login