Історики УДПУ взяли участь у заходах із вшанування пам’яті Василя Стуса

     Делегація історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини за активного сприяння декана факультету професора Анатолія Карасевича відвідала урочистості на малій батьківщині Василя Стуса в селі Рахнівка Гайсинського району Вінницької області.

     З нагоди 80-ї річниці з дня народження українського поета, перекладача, прозаїка, літературознавця, правозахисника, одного із найактивніших представників українського культурного руху шістдесятників, Героя України Василя Семеновича Стуса на території місцевої школи відбувся урочистий мітинг за участю представників влади, ЗМІ, дослідників творчості поета-патріота, жителів села, які вшанували пам'ять відомого земляка, українського інтелігента, співтворця сучасного українського культурного відродження.

     Кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини Марія Рогожа, звертаючись до учасників дійства, подякувала усім за небайдужість до вшанування пам'яті видатного поета та зазначила, що «українська земля особливо багата на таланти, але багатьом з них за свій талант во ім'я України доводилося платити життям. І Василь Симоненко, і Алла Горська, і Василь Стус, і сотні інших українських геніїв, пожертвували своїм життям за майбутнє свого народу, за визволення його з рабства духу. За Слово, бо Слово – це основа нації. Їх безсмертя – з нами».

     Після урочистого мітингу в Рахнівському Будинку культури відбувся святковий концерт. Творчий вечір-пам'яті «На Різдво до Стуса» був по-сімейному душевним, сповненим любові та глибокої поваги до великого поета-пророка.

GoCamp 2018: До 15 лютого школи можуть зареєструва...
На засіданні педради Смілянського ЦППРК обговорили...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login