Досвід формування класного колективу

     Спочатку любити, потім – навчати. Такою була порада видатного чеського педагога та письменника Яна Коменського. Вислів цей повною мірою стосується не лише самого процесу навчання, а й усього шкільного життя, в тому числі й життя класу.

     -Задля того, щоб сформувати учнівський колектив, важливо кожному учневі приділяти увагу, а всіх разом навчати співпраці, розумінню, товариськості. Нам із цьогорічними випускниками школи це найкраще вдавалося у спільній праці та спільному відпочинку. Працею, цікавою та важливою, був кожен шкільний день – уроки та перерви, чергування, виховні години та позакласні заходи, шкільні суботники. А от з метою відпочинку щороку ми вирушали у нову захопливу подорож. Важко навіть перелічити усі міста нашої Батьківщини, які ми встигли відвідати! Та багато чого ми разом побачили та дізналися впродовж екскурсій. Одного разу вчилися кататися на конях, іншого – розмальовували новорічні кульки, позаторік блукали вуличками старого міста Лева… Саме у такому поєднанні буденного та святкового, складного та творчого і народжувався впродовж семи років наш дружній та веселий класний колектив, - розповідає класний керівник Смілянської школи №3-колегіуму Тетяна Григорів

     Як відзначає Тетяна Григорів, на шляху формування класного колективу важливою також є співпраця адміністрації та вчителів школи з батьківським колективом.

У МОН назвали основні тези серпневих конференцій
В Україні стартувала інфокампанія #СтопБулінг
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login