До закладів освіти Черкащини вже надходять нові підручники

     Заклади освіти області забезпечені підручниками з урахуванням видань минулих років. Навчальні видання цього року вже надходять до шкіл області.

     Учні 2-4 та 6-9 класів забезпечені підручниками стовідсотково. Учні 11 класів забезпечені на 89 %, оскільки за державні кошти не було видано низку підручників профільного рівня.

– Цього року надходять підручники для учнів 1-го, 5-го та 10-го класів, – зазначає заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Іванівна. – Для 5-х класів навчальна література вже почала надходити в область. Надійшло 38% від плану завозу. Підручники організовано доставляються до шкіл. До початку навчального року повинні бути в кожному закладі освіти.

     Проте під питанням залишається вчасна доставка підручників для учнів 1 та 10 класів, друк яких лише розпочався. У зв'язку з цим на місцях необхідно провести роз'яснювальну роботу серед батьків та педагогів щодо тимчасової затримки з надходженням нових підручників і при умові надходження нових підручників необхідно організовувати їх розвантаження та доставку до шкіл.

Цьогоріч в області парк шкільних автобусів збільши...
На Черкащині один з найкращих показників охоплення...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login