Відпочиваємо з користю

     Відпочинок дітей у пришкільному таборі «Сонечко» Смілянської школи №3-колегіуму щодня приносить нові враження. Незвичайним та творчим став день для учнів початкової школи, які 30 травня відправилися в подорож «Раз, два, ти і я, разом ми – одна сім'я». Після лінійки, ранкової зарядки дітлахи взяли участь у конкурсі «Найкраще сучасне тату». Також дівчатка та хлопчики продемонстрували присутнім свої модні вбрання «Сучасна мода в таборі «Сонечко».

     Другий день оздоровлення захопив учнів старших класів спортивними змаганнями, що проходили під девізом «Спорт - запорука здоров'я». Спортивні заходи розпочалися з параду шикування, привітання команд, ознайомлення з програмою, знайомства з суддями. Захід був розділений на три етапи: І етап – «Веселі старти», «Естафети», «Елементи бігу, кидків, стрибків»; ІІ етап – «Спорт – для всіх» (групова робота по ігрових зонах, регбі, футбол, волейбол, баскетбол); ІІІ етап – двосторонні ігри, 7-8 класи «Волейбол», 5-6 класи «Регбі».

     Цього ж дня учні 8-А класу на чолі з заступником президента шкільного учнівського парламенту Юлією Велікан організували та провели вуличну акцію «Скажи курінню – «Ні!», під час якої молодь роздавала перехожим буклети про шкідливий вплив куріння на здоров'я людини.

     У літній школі для творчо обдарованих дітей вчитель хімії Олена Хлівна провела інтерактивне заняття з використанням віртуальної лабораторії «Ейнштейн», під час якого учні визначали температуру та вологість повітря, вимірювали кислотність миючих засобів, були присутні під час віртуального виверження вулкану.

     В англомовному загоні «Yellow Submarine. TravellersDiscovery Camp» проведено день Африки, протягом якого діти виготовляли костюми корінного населення континенту, танцювали під тамтешню музику, проводили руханки, знімали відеоролики.

Інформує прес-центр школи №3-колегіуму

Можливість жити без цигарки
Майбутнє України – руками дітей
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login