Відпочиваємо, мріємо, діємо

     Цікавим, творчим, переповненим емоціями видався день 4 червня у Смілянській школі №3-колегіумі.

     Учні початкової школи в пришкільному таборі «Сонечко» відзначали День Казки.

    Цього дня всі загони підготували інсценізації казок, а також мали нагоду продемонструвати виступи лялькових театрів, які готували заздалегідь.

     День стрибуна для учнів 5-8-х та 10-го класів був особливий. Командна гра, змагання, випереджувальні завдання, активність та прагнення до перемоги зарядили позитивними емоціями учасників та вболівальників. Різноманітні види змагань, участь у активній боротьбі за першість дали можливість всім присутнім згуртуватися.

     Учасники літньої школи «Ерудит» працювали над проектом «Школа майбутнього»: створювали плакати, проводили анкетування, брали інтерв'ю в учасників оздоровчого процесу, вихователів загонів та мешканців міста. Результатом роботи було створення відеоролика «Наша школа – школа майбутнього».

     Уже за доброю традицією день у мовному загоні «Yellow Submarine. TravellersDiscovery Camp» розпочався з руханок, табірної пісні та позитивних емоцій. Діти вдосконалювали свої знання про Сполучені Штати Америки, взяли участь у проекті «Моє улюблене місце у США», який креативно презентували всім дітям у таборі «Сонечко».

Інформує прес-центр школи №3-колегіуму

Стратегія розвитку громадянської освіти має охопит...
Дозвілля з користю для учнів закладів освіти Умані
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login