Удосконалюємо знання англійської

    Учні та вчителі Смілянської школи №3-колегіуму завжди пам'ятають слова відомого німецького письменника Йоганна Вольфганга Гете, який свого часу писав: «Хто не знає іноземних мов, той нічого не розуміє і в своїй рідній мові». Тому щороку влітку початок роботи мовного табору школи №3-колегіуму є справжнім святом для його учасників, адже іноземну мову діти хочуть знати так добре, як і рідну українську. Бажаючих потрапити до мовного табору завжди багато. Тому спочатку учні проходять конкурсний відбір, адже попереду чекає не лише цікавий відпочинок, а й відповідальна робота.

     Цього року протягом червня роботу мовного табору «Yellow Submarine. TravellersDiscovery Camp» передусім було спрямовано на удосконалення мовленнєвих навичок учнів через підготовку, організацію та проведення інтерактивних та групових занять, залучення дітей до творчої діяльності. Вихованці табору були активними учасниками лінгвістичних ігор та інтерактивних вправ, створювали постери, організовували флешмоби, дискусії, вікторини, зустрічали гостей з Великої Британії, щодня здійснювали віртуальні подорожі до різних країн світу, під час яких дізнавались багато цікавого та нового про історію, культуру, традиції, мову та національні страви цих країн. Всі враження та емоції відображались в постерах успіху, які слугували рефлексією в кінці дня і показували, у якому напрямку рухатися далі, а також створених в стилі «hand-made» географічних карт загону.

     -Спілкування з іноземцями, які вже традиційно є незмінними гостями школи, сприяє підвищенню результативності вивчення іноземної мови та полегшує процес оволодіння нею. Адже основна мета нашого мовного табору- практичне застосування знання з мов, отриманих протягом навчального року. Так, дуже цікавим та змістовним було спілкування з нашим гостем, волонтером із Великої Британії Андріаном Гурром, з яким діти обговорювали проблеми вивчення іноземних мов. Результати роботи нашого мовного табору показали, що його учасники за досить невеликий проміжок часу щоденного іншомовного спілкування здобули необхідні мовні навички в невимушених обставинах, подолали «мовний бар'єр», поєднали навчання із захоплюючим відпочинком, підвищили мотивацію для подальшого удосконалення іноземної мови, - зазначають у школі-колегіумі.

     За повідомленням прес-центру Смілянської школи №3-колегіуму

Черкаським учням презентували Канадський коледж із...
23 червня у Черкасах – День випускника
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login