Учні Черкаської санаторної школи-інтернату долучилися до відзначення Міжнародного дня миру

      Двадцять п'ять років тому Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру, як день припинення вогню і відмови від насильства. Відзначення Міжнародного дня миру слугує меті не лише привернення уваги людей всіх країн до проблеми війни та миру, а й здійснення реальних кроків у цьому напрямку.

     З нагоди Міжнародного дня миру в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради відбулася низка тематичних заходів.

     Учні виготовили паперових голубів з побажаннями країні миру й добра. У шкільний бібліотеці була організована виставка «Україна бажає миру». На плацу школи зібралося «Коло друзів» під девізом «Мир віднині і до віку». Найбільшу радість і творче натхнення приніс дітям один з улюблених конкурсів - малюнки на асфальті «Мир очима дітей».

  • -Ще декілька років тому мир для українців був повсякденною реальністю. Та події останніх років змусили нас відчути смертельний подих війни. Тому для українців "мир" – це не просто слово. Це наша мрія і мета. І учні Черкаської загальноосвітньої санаторно школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради у повній мірі розуміють відповідальність кожної людини за чисте небо і мирне життя у країні, - зазначають у школі.
Розпочалась реєстрація на конкурс «Учитель року – ...
День миру відзначили в Уманському професійному агр...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login