Тиждень англійської мови в Черкаській санаторній школі-інтернат

      З 17 по 21 вересня в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради пройшов Тиждень англійської мови. Приурочений Тиждень був Міжнародному дню миру, адже цей день започаткував британський режисер та актор Джеремі Джиллі.

     Розпочалися тематичні заходи з радіолінійки та пісенного марафону. Конкурс на кращу проектну роботу "Keep Hands Together" довів, що мир – головна вимога сучасного життя, а діти хочуть миру як в Україні, так і в усьому світі. Вікторина «Цікаві факти про англомовні країни» (для учнів 5-9 класів) дала змогу не лише перевірити знання учнів, а й поповнити їх новими цікавими фактами. Оскільки учні 1-2 класів лише розпочали вивчення іноземної мови, то для них було організовано розвагу «Намалюй улюблену англійську літеру».

    Сміх, радісні вигуки лунали у «Колі друзів». Тут дітлахи співали пісню про мир "Light a candle for Peace",танцювали, створювали символ миру - голуба.

     Учні 8-9 класів відточували свою майстерність в ораторському мистецтві, декламуючи вірші про мир англійською мовою. Кожен клас прикрасив свою кімнату власноруч виготовленими «голубами миру».

     Велике бажання учнів взяти участь у конкурсах та бесідах довели, що вони люблять англійську мову, хочуть знати її досконало, а головне – прагнуть миру на рідній землі.

Почався відбір на тренінги з інклюзивного навчання...
Завершив роботу Х Міжнародний фестиваль педагогічн...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login