Триває робота пришкільного табору «Сонечко» Смілянської школи №3-колегіуму

     День 8 червня в пришкільному оздоровчому таборі «Сонечко» Смілянської школи №3-колегіуму пройшов під гаслом «Хочеш бути здоровим – загартовуйся!».

     Протягом дня учні початкових класів оздоровлювалися за методикою теренкур, при якій людський організм отримує дозоване фізичне навантаження, що сприяє розвитку витривалості, налагоджує роботу опорно-рухового апарату, а також відновлює тонус судин і м'язів. Учні мали можливість походити босоніж по травичці, потренувати м'язи, прийняти сонячні та повітряні ванни. Учні старших класів разом з вчителем фізичної культури Оленою Єгоровою розробляли комплекс вправ для загартування організму в літній період.

     Також цей день був присвячений мистецтву, адже до дітей завітала художник Людмила Тутик. Вона ознайомила учнів з особливостями петриківського розпису, продемонструвала власні роботи: розписні дощечки, гаманці, сумки, скарбнички, скриньки.

     Вихованці мовного загону «Yellow Submarine. TravellersDiscovery Camp» мали чудову нагоду поспілкуватися з гостем із Великобританії Адріаном Гуром. Учасники табору ставили гостю запитання про особливості життя в Лондоні, звичаї, традиції, їжу та одяг, який носять британці. Адріан взяв активну участь у всіх іграх, вікторинах, а також долучився до флешмобу.

     Прес-центр школи №3-колегіуму

Спортивний фестиваль у закладах дошкільної освіти ...
Результати проведення ДПА у формі ЗНО з географії ...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login