Свято-конкурс до Міжнародного дня толерантності у Черкаській санаторній школі-інтернат

     Міжнародний день толерантності щорічно відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, сексуальної орієнтації, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

     15 листопада до Міжнародного дня толерантності у Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради відбулося свято-конкурс "Ми різні, але ми розуміємо один одного" для учнів 5-6 класів.

     Школярі змагалися в умінні вирішувати конфлікти, творчому мисленні та знанні правил поведінки в колективі. На сцені з'являлися герої казок, імпровізовані вокальні колективи, а вболівальники допомагали командам заробляти додаткові бали.

     Зрозуміло, що на святі толерантності перемогла дружба. Усі учасники отримали задоволення від виступів і солодкі подарунки.

«ЗА МИР І ЄДНІСТЬ В УКРАЇНІ» Хеппенінг до Дня Гід...
Перевірні роботи з професії «Кухар» ІІІ розряду ві...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login