Широкий спектр досліджень на уроках хімії

     Значна увага на уроках хімії у Смілянській школі №3-колегіумі приділяється експерименту, що відіграє важливу роль у розв'язуванні освітніх завдань. Зокрема, він є початковим джерелом знань, пов'язує теорію з практикою, доводить правильність теоретичних положень, сприяє формуванню практичних умінь і навичок учнів, розвитку, вдосконаленню і закріпленню знань. Він розкриває інтерес учнів і саме через хімічний експеримент можна навчити дитину мислити.

     -Я переконана, що завдання вчителя хімії, в першу чергу, - зацікавити учня, а потім допомогти дістати глибші уявлення про будову, властивості, застосування, добування найважливіших речовин, - наголошує вчитель хімії школи №3-колегіуму Олена Хлівна.

     У цьому навчальному році заклад отримав цифрову лабораторію Einstein, за допомогою якої можна проводити широкий спектр досліджень, демонстраційних, лабораторних та практичних робіт, а також здійснювати науково-дослідні проекти. Тепер на уроках хімії колегіанти мають можливість не тільки виконати дослід, а за допомогою програмного забезпечення побачити результати експерименту у вигляді графіків, діаграм, таблиць та проаналізувати їх.

- Дослідження за допомогою цифрової лабораторії допомагає нашим учням економити час на проведенні дослідження, додатково мотивує, перетворює навчання на цікаве і захоплююче заняття, - додає учитель.
Від електронної версії – до електронного підручник...
Професор зі США навчатиме студентів ЧНУ
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login