Олімпійський тиждень

     З 3 по 7 вересня у Смілянській школі №3-колегіумі під гаслом «Здорова дитина – здорова нація!» пройшов Олімпійський тиждень.

     Розпочався тиждень для учнів з інформаційного досьє, яке підготували представники учнівського парламенту. В інсценізованій формі учнів школи ознайомили з історією стародавніх та сучасних Олімпійських ігор.

     Під час проведення тижня особливо активними були учні початкових класів: взяли участь у подорожі спортивними зупинками під час квесту, малювали малюнки на асфальті «Тато, мама, я – спортивна сім'я», змагалися у спритності під час естафети «Веселі старти».

     Креативно підійшли до проведення Тижня і учні середньої та старшої школи. Вчителі фізкультури Олена Єгорова та Сергій Маслюк продумали цікаві спортивні змагання відповідно до вікових категорій: «Коник-стрибунець» (7 класи), «Веселі естафети» (5 класи), «Футбольні естафети»(6 класи), «День бігуна» (8 класи), змагання учнів з волейболу, баскетболу серед учнів 9-11 класів.

      Підведенням підсумків стало проведення фотосесії. Всі бажаючі мали нагоду сфотографуватися з чемпіонами Європи у фотозоні «Тримаємо Олімпійський прапор».
Рада ухвалила закон, що допускає асистентів дитини...
МОН не змінювало порядок фінансування груп подовже...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login