Навчання через гру в LEGO

     Як зробити навчання не просто змістовним, а насправді цікавим для дітей? Це одне з ключових запитань, яке ставить собі кожен вчитель. Відповідь – перетворити навчання на захопливу гру.

- Діти бажають рухатися, гратися,досліджувати оточуючий світ, самостійно створювати різні речі. Конструктор LEGO – це потужний інструмент навчання, в ході використання якого дитина проявляє свої творчі здібності, розвиває креативне мислення, навчається приймати рішення та взаємодіяти з однолітками, - наголошує учитель початкових класів Смілянської школи №3-колегіуму Наталія Свір.

     Використання LEGO-технології на уроках у «пілотних» класах школи №3-колегіуму є важливим елементом освітнього процесу, що допомагає розвивати розумові та фізичні здібності кожного учня.

     Різноманітні набори LEGO надають можливість учням працювати за власним задумом, самостійно вирішувати поставлену задачу, бачити продукт своєї діяльності.

- Завдяки LEGO-технології у нас на уроках створюється атмосфера, в якій діти відчувають себе творцями, активізується словниковий запас дитини, формуються навички діалогічного мовлення, розвивається увага, пам'ять, мислення, здатність зосереджуватися, діти вчаться працювати у групі, поважати працю один одного. Робота з освітніми конструкторами LEGO дозволяє нашим першокласникам у формі пізнавальної гри дізнаватися багато важливих ідей і розвиває необхідні в подальшому житті навички активної, творчої особистості, - відзначає учитель.

Ринок праці потребує випускників з професійно-техн...
З 1 серпня статус заяв, поданих на бюджет, змінить...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login