На Драбівщині проведено навчання з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності на водних об’єктах

     5 червня на території відпочинкової зони ставка «Чумгак» с. Шрамківки Драбівського району проведено спеціальне навчання з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності на водних об'єктах. Метою даних навчань було закріплення правил безпечного поводження біля і на воді, відпрацювання практичних навичок рятування людей на водоймищах та надання першої долікарської допомоги потерпілому в таких випадках.

     У навчаннях взяли участь вихованці, вихователі, вожаті пришкільних відпочинкових таборів «Торнадо» Ковалівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», «Євродіти» Яворівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», «Бирлівчани» Бирлівської, «Веселка» Кононівської, «Рятівник» Шрамківськоїі «Вогнеборці» Погребської ЗОШ І-ІІІ ступенів, директори ЗНЗ, черговий караул ДПРЧ №5, бригада швидкої невідкладної допомоги, працівники поліції.

      Під час навчань рятувальники чергового караулу ДПРЧ №5 разом з дітьми в ігровій формі повторили і закріпили правила безпечного поводження біля води, а також їх дії, якщо вони стали свідками тонення людини. З великим захопленням і піднесенням всі учасники дійства спостерігали за професійними діями рятівників, медпрацівників бригади швидкої допомоги, які рятували з води і надавали невідкладну долікарську допомогу потерпілому, що потрапив у біду. Злагоджені дії і вміння рятівників та медиків були оцінені схвальними оплесками присутніх.

     Також у рамках заходу дітлахи мандрували за маршрутними листами по станціях квесту і змагалися у знаннях правил безпечної поведінки на і біля водних об'єктів, вмінні зв'язувати рятувальну мотузку з підручних матеріалів, одягати захисний одяг рятувальника.

      Під час підведення підсумків змагань всім присутнім було запропоновано змістовний і повчальний виступ дружини юних пожежників «Це не жарти» Бирлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Досвідчені лікарі Шрамківської лікарні провели навчання з надання першої невідкладної допомоги потерпілим. Начальник ДПРЧ №5 Вигуляр Д.Г. провів цікаве навчання щодо дій при виявленні підозрілих предметів і осіб в місцях з масовим перебуванням громадян. Провідний фахівець Центру занятості населення в Драбівському районі Педаш В.С. провів змістовну бесіду щодо популяризації професії рятувальника.

Дозвілля з користю для учнів закладів освіти Умані
На базі Черкаської санаторної школи-інтернату трив...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login