Літо – пора нових вражень та цікавих зустрічей

     Для учнів Смілянської школи №3-колегіуму літо розпочинається з літнього оздоровлення в таборі «Сонечко», в якому вже 11 років працює Літня школа «Ерудит» для дітей, які бажають розвивати свої здібності, прагнуть дізнатись щось нове та познайомитись з цікавими людьми.

     Традиційно в Літній школі діяло 3 профільні загони: суспільно-гуманітарний,природничо-математичний, спортивно-військовий, в яких відпочивало 40 учнів. Діти працювали над проектами: «Школа майбутнього», «Еколідер», брали участь у змаганнях, конкурсах та шоу, а також мали можливість поспілкуватися зі спортсменами, митцями, письменниками, побувати на їх майстер-класах.

     Так, зокрема, учасники Літньої школи побували на зустрічі з Тетяною Брукс – відомою письменницею, перекладачем, автором літературного проекту «Чернетка». Цікавою була розповідь про її життєвий та творчий шлях, адже більше 10 років вона прожила в США, в штаті Аляска, де її творчість набула найбільшого розквіту. У дітей виникло багато запитань,які діти ставили гостю англійською мовою. Приємним сюрпризом були подаровані автором книги і буклети з автографом та запрошення до участі у проекті «Чернетка».

      Декілька днів у Літній школі були присвячені мистецтву, адже до дітей завітали: майстер Петриківського розпису Людмила Тутик та керівник гуртка «Природа і фантазія» Людмила Бондар. Людмила Тутик ознайомила учнів з особливостями Петриківського розпису, продемонструвала власні роботи, а це: розписні дощечки, гаманці, сумки, скарбнички, скриньки. А найголовніше - діти самі змогли спробувати зображувати найпростіші елементи техніки за допомогою зубочисток, піпеток і навіть пальців.

     Людмила Бондар продемонструвала техніку створення робіт за допомогою круп. Діти створили прекрасні роботи у вигляді метеликів, улюблених тваринок, квітів.

     Цікавими були зустрічі з олімпійським чемпіоном Олександром Мотузенком та засновником школи здоров'я та розвитку людини «Вибір»,автором проекту «Слов'янські практики» Тарасом Шевченком.

     Також відпочивальники мали нагоду ближче ознайомитися з віртуальними лабораторіями Ейнштейн, за допомогою яких провели фізичні, хімічні та біологічні експерименти.

     Сподіваємось, що продовження літнього відпочинку для учнів буде веселим, цікавим та принесе багато позитивних емоцій!

У Смілянському ЦППРК проведено державну кваліфікац...
Набори LEGO «6 цеглинок» для всіх першокласників в...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login