Літній мовний табір у Маньківському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія»

     Протягом двох тижнів з 29 травня по 11 червня 2018 року у Маньківському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» організовано роботу літнього мовного табору «Eager Beavers» під девізом «Non stop learning, non stop fun – our summer has begun».

     Цього літа у таборі відпочивають 30 учнів гімназії.

     Кожен день у таборі проходить весело та цікаво: учні здобувають необхідні мовні навички, спілкуючись іноземною мовою у невимушеній атмосфері, розширюють свій світогляд про культуру англомовних країн.

     Навчання іноземної мови поєднується з кращими виховними методиками, процес пізнання – з відпочинком. Виховний процес у таборі організовано за тематичними днями: «День англійської мови», «День захисту дітей», «День дружби», «День спорту», «День розваг» та інші. Учні мають змогу брати участь в ігрових програмах – подорожах-квестах, вікторинах, інтелектуальних марафонах, мовознавчих калейдоскопах, конкурсах малюнків.

     У перший «День англійської мови» учні змогли реалізувати себе в творчих завданнях, проявити свої творчі здібності, навчалися коректно поводитися в різних ситуаціях та використовувати для цього граматичний і лексичний матеріал англійської мови.

      Під час проведення «Дня спорту» учителі англійської мови провели спортивні розминки, ігри, командні змагання, а також багато інших цікавих заходів з використанням іноземної мови, що викликало у дітей позитивні емоції, гарний настрій та незабутні спогади про літній відпочинок.
Лілія Гриневич: все більша частина випускників ста...
Як організувати дозвілля дитини під час канікул - ...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login