Калейдоскоп шкільного життя

     Першого вересневого дня учні Смілянської школи №3-колегіуму під мелодійні звуки шкільного дзвоника переступили поріг рідної школи. Розпочався новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

     Та ось уже й пробіг перший навчальний тиждень. Для школярів він був яскравим та насиченим, як різнокольоровий калейдоскоп.

     Учні перших класів впевнено зробили перші кроки в Новій українській школі.

      Другокласники малювали свої найкращі літні враження, ознайомлювалися з "Колом вирішення проблем". Також писали листи для другокласників з інших міст України, розповідали про літній відпочинок, міркували над тим, що потрібно зробити, щоб здійснити свою мрію.

     Третьокласники влітку дуже сумували за друзями, а томубули раді зустрітися у затишному рідному класі, поділитися чудовими новинами, дитячими радощами. Вони із задоволенням працювали на улюбленому уроці трудового навчання.

     Учні 4-х класів активно включилися в освітній процес. Їхнє навчання пов'язане з застосуванням інтерактивних вправ та технологій, театралізацією і драматизацією.

     П'ятикласники - дуже активні та емоційні. Перші дні адаптації у середній школі проходять добре. Особливо дітям подобається відвідувати різні шкільні кабінети та уроки. Маленьких пізнайок цікавить все нове.

     Учні шостих класів розпочали роботу над новими цікавими проектами, адже після відвідування шкільної музейної експозиції вони впевнені, що є нащадками шкільної історії.

     У 7-А класі була проведена інтелектуально-пізнавальна гра «Хай в серці кожної дитини живе любов до України». Поєдинок ерудитів був насичений різноманітними конкурсами. Учні, демонструючи свої знання, з великим захопленням розгадували онлайн-кросворди та взяли участь в інтерактивній грі «Я люблю Україну». Учні 7 – Б класу здійснили віртуальну подорож Європою, Україною, рідним краєм.

     Восьмикласники ще трохи сумують за літніми розвагами, але з радістю зустрічаються з однокласниками та вчителями. Із захопленням дітлахи поринають в затишну атмосферу рідної, оновленої школи, тамуючи подих роздивляються сучасні кабінети, які підготували для них учителі разом з батьками. Вони не бояться мріяти, адже мрії збуваються.

     У цьому навчальному році в учнів 11 класу плани у всіх різні на навчальний рік, але головне – наполеглива праця, яка в майбутньому гарантує успішний вступ до омріяного вишу.

     Інформує прес-центр Смілянської школи №3-колегіуму
МОН не змінювало порядок фінансування груп подовже...
Руханка та майстер-класи від відомих спортсменів —...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login