Дозвілля з користю для учнів закладів освіти Умані

     Канікули - весела і яскрава пора. Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп'ютером - це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.

     Саме тому в загальноосвітніх закладах міста Умані триває літня оздоровча кампанія для школярів.

     Зокрема, 7 червня в закладах організована цікава програма для дітей: в НВК №6 з дітьми проведені цікаві рухливі ігри на свіжому повітрі та спортивні естафети; учні ЗОШ №4 закріпили знання з англійської мови під час проведення квесту та ігор; учні ЗОШ №1 відвідали виставку плазунів в Уманському національному університеті садівництва; учні НВК №10 відвідали одну з окрас міста - дендрологічний парк «Софіївка», а школярі ЗОШ №11 взяли участь у цікавій екскурсії «Таємничими підземеллями Василіанського монастиря» у Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань».

     Педагоги та школярі ЗОШ №9 не обмежуються екскурсіями рідним містом: з 2 по 6 червня вони відвідали міста Одеса, Львів та Вінниця.

     В інших закладах освіти ігри, естафети, інсценізації та конкурси нікого не залишають байдужими. Літній відпочинок залишає яскраві позитивні емоції у дітей.

Відпочиваємо, мріємо, діємо
На Драбівщині проведено навчання з цивільного захи...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login