100-річному ювілею В. Сухомлинського були присвячені заходи в Черкаській санаторній школі-інтернат

     Василь Сухомлинський писав: «У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, душу яких гнітить думка, що вони ні на що не здібні. Успіх у навчанні — єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для переборення труднощів, бажання вчитися».

     У рамках святкування 100-річного ювілею видатного українського педагога 28 вересня в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради відбулася літературна подорож для учнів початкової школи «У країні радості й добра».

     4-А клас разом зі шкільним бібліотекарем підготували тематичний захід, під час якого учні 3-5 класів ознайомилися з життям і творчістю В.Сухомлинського. протягом заходу діти змагалися в творчих завданнях і вчилися бачити прекрасне навколо себе.

     Також учні школи мають змогу докладніше ознайомитися з творчістю українського педагога-новатора на виставці, підготовленій шкільним бібліотекарем.

  • -Педагогічний геній Сухомлинського випередив свій час, але, як ніколи, актуальний в сучасній Україні, - наголошують у школі-інтернат.
Всеукраїнський олімпійський урок в ДНЗ «Черкаське ...
Волонтерський рух у ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф.Кор...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login