КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ

01

Сімушіна Оксана Іванівна

Заступник начальника управління - начальник відділу

64-46-48

02

Шевченко Тетяна Олександрівна

Заступник начальника відділу

64-31-40

03

Зажирко Ірина Михайлівна

Головний спеціаліст-юрисконсульт

64-31-50

04

Поліщук Віта Анатоліївна

Провідний спеціаліст

64-31-40

05

Кононенко Світлана Василівна

Провідний спеціаліст

64-31-40

06

Стрижак Лариса Федорівна

Провідний спеціаліст

64-31-40

07

Донець Вікторія Олександрівна

Провідний спеціаліст

64-31-40

08

Смаглій Наталія Володимирівна

Провідний спеціаліст

64-31-40

01

Гордуновська Людмила Віталіївна

Начальник відділу

64-16-62

02

Мазур Леся Григорівна

Головний спеціаліст

64-16-62

03

Файнштейн Світлана Олексіївна

Головний спеціаліст

64-16-62

04

Фесенко Тетяна Іванівна

Головний спеціаліст

64-16-62

05

Федейко Ірина Володимирівна

Головний спеціаліст

64-16-62

06

Шиш Ольга Василівна

Головний спеціаліст

64-16-62

01

Ткаченко Валентина Іванівна

Заступник начальника управління - начальник відділу

64-34-22

02

Кійко Тетяна Євгеніївна

Заступник начальника відділу

64-51-15

03

Прибіш Павло Русланович

Головний спеціаліст

64-34-22

04

Запорожець Людмила Віталіївна

Головний спеціаліст - бухгалтер

64-51-15

05

Горошко Ірина Анатоліївна

Головний спеціаліст

64-34-22

06

Трохименко Яна Володимирівна

Головний спеціаліст

64-34-22

07

Єсеннікова Ольга Миколаївна

Провідний спеціаліст

64-34-22

08

Стеценко Ольга Миколаївна

Головний спеціаліст

64-31-50

09

Полтавець Наталія Веніамінівна

Спеціаліст

64-31-50

10

Дубова Леся Миколаївна

Спеціаліст

64-34-22

01

Малега Наталія Іванівна

Головний бухгалтер

64-51-15

02

Сінельник Ольга Василівна

Провідний бухгалтер

64-51-15

03

Дорошенко Галина Петрівна

Провідний бухгалтер

64-44-07

04

Береза Валерія Вячеславівна

Провідний бухгалтер

64-44-07

05

Бабіченко Вікторія Григорівна

Провідний бухгалтер

64-06-19

06

Бондаренко Ольга Григорівна

Провідний бухгалтер

64-51-15

07

Чорноіваненко Валентина Петрівна

Бухгалтер-ревізор І кат.

64-63-11

08

Осипенко Олександра Юріївна

Провідний бухгалтер

64-51-15

09

Гончарь Тетяна Миколаївна

Провідний бухгалтер

64-51-15

01

Петрова Анастасія Миколаївна

Спеціаліст

64-82-85

02

Забіла Петро Миколайович

Журналіст

64-82-85

03

Носок Андрій Володимирович

Cистемний адміністратор\

64-82-85

01

Рупп Світлана Анатоліївна

Начальник відділу

64-92-12

02

Дудар Надія Михайлівна

Провідний інженер

64-92-12

© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login